ZŠ Police nad Metují
Krajské finále přespolního běhu – Jičín, 11.100.2024

14. 10. 2024

Vítězstvím v okresním kole se naši starší žáci probojovali na krajské kolo této školní soutěže, které proběhlo za tradičního podzimního počasí v jičínském lesoparku Čeřovka. Nejlepší týmy z okresu zde změřily své běžecké terénní schopnosti ve všech kategoriích. Členitá a kluzká dvoukilometrová trať spravedlivě prověřila formu každého běžce. Naši borci nakonec dotáhli své snažení na „bednu“ a ubojovali třetí místo. Poděkování nejen za umístění, ale hlavně za ochotu reprezentovat školu tedy patří Ivanu Hornychovi, Zdendovi Klímovi, Williamu Křížovi, Vaškovi Troutnarovi, Marianu Hilscherovi a Honzovi Jirmanovi.

Kluci díky – dobrá práce .                                                                                                        Petr Jansa, kabinet tv