ZŠ Police nad Metují
Začátek nového školního roku přivítal nové šesťáky

17. 9. 2024

Na začátku nového školního roku se v našich šestých třídách sešly tři nové kolektivy. Aby se děti vzájemně lépe poznaly a vytvořily si mezi sebou pevné vazby, zúčastnily se společně se svými vyučujícími speciálního seznamovacího programu.

Hned na úvod měly děti možnost představit se svým novým spolužákům a sdílet s nimi něco o sobě, což přispělo k lepšímu poznání každého jednotlivce. Program nabídl i další zajímavé aktivity, během kterých si děti mohly vyzkoušet spolupráci v kolektivu. Formou různých her podporujících komunikaci, důvěru a týmovou spolupráci se podařilo vytvořit přátelskou atmosféru, která je velice důležitá pro práci během celého školního roku.

Díky této úvodní akci se bude nově vzniklým třídním kolektivům jistě lépe spolupracovat nejen při vyučování, ale i během mimoškolních aktivit.

Přejeme všem novým šesťákům, aby se jim na druhém stupni dařilo, aby zde našli dobré kamarády a cítili se ve svých třídách příjemně. Věříme, že tento školní rok pro ně bude nejen plný úspěchů, ale i nových zážitků a přátel.